XXXV Gorlicki Harcerski Rajd Turystyczny

Zespół Promocji Hufca
20 września 2016

GoHaRT – Gorlicki Harcerski Rajd Turystyczny – to tradycyjny już, można rzec, rajd, który odbywa się zawsze we wrześniu lub pierwszym tygodniu października i inauguruje nowy rok harcerski i szkolny. Harcerze z gorlickiego hufca ZHP – i nie tylko oni; często także ludzie, którym dopiero na GoHaRcie przyjdzie złapać harcerskiego „bakcyla” – wyruszają razem na malownicze szlaki Beskidu Niskiego i okolic. GoHaRT to już marka sama w sobie – zdarzyć się może rok bez obozu, ale GoHaRT to rzecz święta i pewna „jak amen w pacierzu”. W tym roku spotkamy się już po raz trzydziesty piąty, by wędrować razem, bawić się, śpiewać i snuć plany na kolejny rok harcerski. Jaki będzie tegoroczny GoHaRT? Jubileuszowy. Tradycyjny – bez zbędnej fabuły; ot, po prostu rajd harcerski. W pewnym sensie innowacyjny – bo po raz pierwszy można będzie wziąć udział w rajdzie, pokonując, zamiast „klasycznej”, pieszej trasy, trasę rowerową. W pokonywaniu kolejnych kilometrów i odwiedzaniu kolejnych punktów na trasie uczestnicy posługiwać się będą specjalnie dla nich przygotowaną aplikacją mobilną. A to jeszcze nie wszystko… Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na nasz rajd, który będzie miał miejsce w dniach 30 września – 2 października 2016.

Impreza współfinansowana przez Urząd Miejski w Gorlicach.

Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki GoHaRT w górnym menu.


biały

Komenda Hufca ZHP Gorlice:
ul. Biecka 9B
38-300 Gorlice
tel.: (0-18) 353-52-80
tel. kom.: 690-033-113
e-mail: gorlice@zhp.pl
nr konta: 89 1240 5110 1111 0000 5204 1680

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Krakowska
ul. Karmelicka 31
31-131 Kraków
NIP: 676-234-15-99

Poczta:
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie gorlice.zhp.pl:
poczta.gorlice.zhp.pl
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie zhp.pl:
poczta.zhp.net.pl

Śledź nas na:
Hufiec ZHP Gorlice na Facebook Facebook Hufiec ZHP Gorlice na Instagram Instagram

Za administrację stroną Hufca ZHP Gorlice odpowiada Zespół Promocjipromocja@gorlice.zhp.pl