Warsztaty z planowania pracy

Zespół Promocji Hufca
20 września 2016

W sobotę 10 września br. odbyły się hufcowe warsztaty z planowania pracy drużyny, które zorganizował zespół ds. programu i pracy z kadrą „Rock’n’roll”. Wzięło w nich udział 9 osób, w tym z drużyn: „Feniks” z Biecza, „Orlęta” z Gorlic, „Gryf” z Szymbarku, „Nocte diei viridis” z Szalowej oraz przyszyli drużynowi i przyboczni powstających właśnie drużyn w pionie zuchowym, harcerskim i wędrowniczym.

Warsztaty rozpoczęły się grą miejską po mieście, podczas której uczestnicy mieli przemyśleć, jak działają ich drużyny i jak chcą działać w przyszłym roku harcerskim. Gra zakończyła się na wieży ratuszowej w Gorlicach.

Kolejnym punktem w programie było zdobycie umiejętności analizowania działalności drużyny i napisanie takiej analizy, a także wyłonienie najważniejszych celów na przyszły rok. Następnie w ramach przerwy harcerze nauczyli się najatrakcyjniejszych zabaw z chustą animacyjną, które mogą wykorzystać w pracy z drużyną. Później skupili się na opracowaniu harmonogramu drużyny.

Po ciężkim dniu warsztatów dla relaksu uczestnicy poszli wspólnie na kręgle.


biały

Komenda Hufca ZHP Gorlice:
ul. Biecka 9B
38-300 Gorlice
tel.: (0-18) 353-52-80
tel. kom.: 690-033-113
e-mail: gorlice@zhp.pl
nr konta: 89 1240 5110 1111 0000 5204 1680

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Krakowska
ul. Karmelicka 31
31-131 Kraków
NIP: 676-234-15-99

Poczta:
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie gorlice.zhp.pl:
poczta.gorlice.zhp.pl
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie zhp.pl:
poczta.zhp.net.pl

Śledź nas na:
Hufiec ZHP Gorlice na Facebook Facebook Hufiec ZHP Gorlice na Instagram Instagram

Za administrację stroną Hufca ZHP Gorlice odpowiada Zespół Promocjipromocja@gorlice.zhp.pl