Sztafeta Św. Jerzego: 12 DSH „Źródło” -> 1 WDH „Nocte diei viridis”

Zespół Promocji Hufca
3 maja 2016

14 kwietnia 12 DSH „Źródło” przekazała sztafetę 1 WDH „Nocte diei viridis” w Szalowej. Pogoda , niestety nie pozwoliła na zrealizowanie zaplanowanej gry terenowej na wzgórzu Pustki w Łużnej i trzeba było skorzystać z gościnności Domu Ludowego w Szalowej. Tu mieszane patole z obu drużyn mogły wykazać się wiedzą z przyrodoznawstwa w świetnie przygotowanej przez gospodarzy grze. Wszyscy harcerze wzięli udział w harcturnieju przyrodniczym Leśne Koło Fortuny. Harcerzy zostali podzieleni na 5 mieszanych patroli. Każdy patrol losował kategorie z której było pytanie. Na pytanie z danej kategorii odpowiadały wszystkie patrole. Leśne Koło kryło w sobie następujące kategorie pytań: Ochrona przyrody, Rośliny, Zwierzęta, Gospodarka Leśna, Niewiadoma oraz Zadania praktyczne. Mogliśmy także zobaczyć (większość po raz pierwszy) wspaniałe wnętrza zabytkowego kościoła w Szalowej. Za wspólnie spędzony czas bardzo dziękujemy.

Poznaj przebieg innych zbiórek szafety


biały

Komenda Hufca ZHP Gorlice:
ul. Biecka 9B
38-300 Gorlice
tel.: (0-18) 353-52-80
tel. kom.: 690-033-113
e-mail: gorlice@zhp.pl
nr konta: 89 1240 5110 1111 0000 5204 1680

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Krakowska
ul. Karmelicka 31
31-131 Kraków
NIP: 676-234-15-99

Poczta:
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie gorlice.zhp.pl:
poczta.gorlice.zhp.pl
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie zhp.pl:
poczta.zhp.net.pl

Śledź nas na:
Hufiec ZHP Gorlice na Facebook Facebook Hufiec ZHP Gorlice na Instagram Instagram

Za administrację stroną Hufca ZHP Gorlice odpowiada Zespół Promocjipromocja@gorlice.zhp.pl