Relacja ze Zlotu Drużyn Wędrowniczych Chorągwi Krakowskiej 2016

Zespół Promocji Hufca
6 czerwca 2016

Na Zlot Drużyn Wędrowniczych przygotowywaliśmy się już od dawna i oczekiwaliśmy go z niecierpliwością. Nadzieje były wielkie – ale organizatorzy stanęli na wysokości zadania, więc się nie zawiedliśmy. Zlot rozpoczęliśmy w czwartek od długiej wędrówki. Pogoda była wyśmienita, nie padało ani nie doskwierało nam słońce. Mogliśmy w spokoju podziwiać piękno Beskidu Niskiego. Kolejne trzy dni spędziliśmy już na miejscu zlotu w Zdyni, na terenie Łemkowskiej Watry. Bynajmniej nie były to dni bezczynne. Mieliśmy okazję wziąć udział w ciekawych i naprawdę dobrze przygotowanych warsztatach, poznać twórczość pana Andrzeja Stasiuka oraz zachwycić się muzyką zespołu Potok Słów. Ze Zlotem i przyjaciółmi z całej Chorągwi Krakowskiej żegnaliśmy się w niedzielę z żalem, ale szczęśliwi i pełni wrażeń. W końcu nie po raz ostatni spotykamy się na harcerskim szlaku. W zlocie wzięli udział harcerze z Biecza, tzn. 1. Biecka Drużyna Wędrownicza wraz z 18. Drużyną Starszoharcerską „Feniks” z Bartkiem Szurkiem na czele oraz 1. Gorlicka Drużyna Wędrownicza „GROT” pod przewodnictwem Łukasza Bubniaka


 

 

 

biały

Komenda Hufca ZHP Gorlice
ul. Biecka 9B
38-300 Gorlice
tel.: (0-18) 353-52-80
tel. kom.: 690-033-113
e-mail: gorlice@zhp.pl
nr konta: 89 1240 5110 1111 0000 5204 1680

Dane do faktur

ZHP Chorągiew Krakowska
ul. Karmelicka 31
31-131 Kraków
NIP: 676-234-15-99

Poczta

Dostęp do skrzynki e-mail w domenie gorlice.zhp.pl:
Dostęp do skrzynki e-mail w domeenie zhp.pl:

Śledź nas na

Hufiec ZHP Gorlice na facebook.com

Za administrację stroną Hufca ZHP Gorlice odpowiada Zespół Promocjipromocja@gorlice.zhp.pl