Podsumowanie XXXVI GoHaRTu

Zespół Promocji Hufca
6 października 2017

Stało się. Dzisiaj mija dokładnie tydzień od rozpoczęcia XXXVI GoHaRT’u. Tydzień, w którym kolejny rok harcerski w Hufcu ZHP Gorlice oficjalnie można uznać za otwarty 😉

 

Tegoroczna edycja rajdu na trzy dni weekendu zebrała na terenach Ropy i Gorlic prawie 90 uczestników. Obecni byli przedstawiciele wszystkich pionów, od zuchów po wędrowników. Gościli u nas także instruktorzy naszego hufca. GoHaRT to rajd promujący turystykę (jak i jej mniej konwencjonalne form) i na tym właśnie temacie skupiliśmy się w tym roku. Uczestnicy mieli więc okazję nie tylko wędrować przepięknymi szlakami Beskidu Niskiego, ale także wziąć udział w poradniku stopowania czy slajdowisku o zdobywaniu alpejskich szczytów.
Zakończyliśmy tradycyjnie apelem, który dodatkowo wzbogacony został o rozdanie Odznaki Hufca.

 

Mamy nadzieję, że rajd nie skończył się w zeszłą niedzielę i nie pozostanie tylko kolejną przypinką na naszych mundurach, lecz na dłużej zapisze się w naszych sercach. Przed nami kolejny rok pełen pracy, a jak widać po frekwencji mamy dla kogo pracować 🙂

 

Już wkrótce możecie spodziewać się galerii zdjęć z całego wydarzenia.


biały

Komenda Hufca ZHP Gorlice:
ul. Biecka 9B
38-300 Gorlice
tel.: (0-18) 353-52-80
tel. kom.: 690-033-113
e-mail: gorlice@zhp.pl
nr konta: 89 1240 5110 1111 0000 5204 1680

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Krakowska
ul. Karmelicka 31
31-131 Kraków
NIP: 676-234-15-99

Poczta:
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie gorlice.zhp.pl:
poczta.gorlice.zhp.pl
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie zhp.pl:
poczta.zhp.net.pl

Śledź nas na:
Hufiec ZHP Gorlice na Facebook Facebook Hufiec ZHP Gorlice na Instagram Instagram

Za administrację stroną Hufca ZHP Gorlice odpowiada Zespół Promocjipromocja@gorlice.zhp.pl