Podsumowanie XXXVI GoHaRTu

6 października 2017

Stało się. Dzisiaj mija dokładnie tydzień od rozpoczęcia XXXVI GoHaRT’u. Tydzień, w którym kolejny rok harcerski w Hufcu ZHP Gorlice oficjalnie można uznać za otwarty 😉

Tegoroczna edycja rajdu na trzy dni weekendu zebrała na terenach Ropy i Gorlic prawie 90 uczestników. Obecni byli przedstawiciele wszystkich pionów, od zuchów po wędrowników. Gościli u nas także instruktorzy naszego hufca. GoHaRT to rajd promujący turystykę (jak i jej mniej konwencjonalne form) i na tym właśnie temacie skupiliśmy się w tym roku. Uczestnicy mieli więc okazję nie tylko wędrować przepięknymi szlakami Beskidu Niskiego, ale także wziąć udział w poradniku stopowania czy slajdowisku o zdobywaniu alpejskich szczytów.
Zakończyliśmy tradycyjnie apelem, który dodatkowo wzbogacony został o rozdanie Odznaki Hufca.

Mamy nadzieję, że rajd nie skończył się w zeszłą niedzielę i nie pozostanie tylko kolejną przypinką na naszych mundurach, lecz na dłużej zapisze się w naszych sercach. Przed nami kolejny rok pełen pracy, a jak widać po frekwencji mamy dla kogo pracować 🙂

Już wkrótce możecie spodziewać się galerii zdjęć z całego wydarzenia.