Podsumowanie sztafety św. Jerzego

Zespół Promocji Hufca
24 kwietnia 2017

Ponad miesięczna zabawa została zakończona!

W zeszłą sobotę w Bazylice Mniejszej w Gorlicach odbyła się msza święta upamiętniająca śmierć świętego Jerzego – męczennika, patrona skautów  i harcerzy. Dla członków hufca Gorlice był to bardzo wyjątkowy dzień gdyż nie dość, że mogli oni brać czynny udział w nabożeństwie, to także   z tą datą zakończyliśmy cykl zbiórek składających się na sztafetę. Nasi harcerze odbyli więc służbę, zadbali o oprawę muzyczną i wniesienie przed ołtarz ofiary. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji tego wydarzenia!

 

W trakcie sztafety św. Jerzego każda z drużyn hufca miała okazję wziąć udział w dwóch zbiórkach. Przekazywaliśmy sobie kronikę, która teraz wypełniona jest kilkunastoma wpisami  i zdjęciami dotyczącymi przeprowadzanych zbiórek. Coroczna zabawa postawiła przed jej uczestnikami moc wyzwań takich jak kręcenie filmików, organizacja gier i happeningów. Za główne cele postawiliśmy sobie integrację drużyn
i pracę z Prawem Harcerskim.

 

W końcu harcerz postępuje po rycersku 😉


 

 

 

biały

Komenda Hufca ZHP Gorlice
ul. Biecka 9B
38-300 Gorlice
tel.: (0-18) 353-52-80
tel. kom.: 690-033-113
e-mail: gorlice@zhp.pl
nr konta: 89 1240 5110 1111 0000 5204 1680

Dane do faktur

ZHP Chorągiew Krakowska
ul. Karmelicka 31
31-131 Kraków
NIP: 676-234-15-99

Poczta

Dostęp do skrzynki e-mail w domenie gorlice.zhp.pl:
Dostęp do skrzynki e-mail w domeenie zhp.pl:

Śledź nas na

Hufiec ZHP Gorlice na facebook.com

Za administrację stroną Hufca ZHP Gorlice odpowiada Zespół Promocjipromocja@gorlice.zhp.pl