Nowa drużyna harcerska

Zespół Promocji Hufca
20 października 2016

Od września tego roku swoją działalność rozpoczęła środowiskowa drużyna harcerska działająca przy Hufcu ZHP w Gorlicach. Do drużyny należeć mogą dzieci od 4 do 6 klasy szkoły podstawowej. Głównym miejscem spotkań jest harcówka drużyny w siedzibie hufca przy ul. Bieckiej 9B. To tam harcerze będą się gromadzili na zbiórkach, które będą się odbywały w piątki w godzinach od 16:00 do 17:30.
Harcówka nie będzie oczywiście jedynym miejscem spotkań – zbiórki będą się odbywały także w innych miejscach i czasie – na przykład gdy harcerze będą wyjeżdżać na dłuższe wycieczki poza miasto, ogniska, ścieżki przyrodnicze. Będą pojawiać się też jednodniowe lub kilkudniowe rajdy, wyjścia do stadniny konnej w Kobylance, wyjazdy do pobliskich miejscowości: Bobowej, Biecza, Łużnej, Ciężkowic. Dla każdego coś dobrego i zima nie będzie oznaczała siedzenia pod dachem: będziemy chodzić na łyżwy, sanki, kuligi.
O zmianie dnia zbiórki zawsze będzie pojawiać się informacja. Każde działanie w ramach pracy drużyny harcerskiej będzie odbywać się pod okiem pełnoletniego instruktora – funkcję drużynowej pełni dh. Jadwiga Cieśla, na co dzień pracownik Nadleśnictwa Gorlice, Specjalista Służby Leśnej.

Śledźcie informacje o nowej drużynie na portalu Facebook.


biały

Komenda Hufca ZHP Gorlice:
ul. Biecka 9B
38-300 Gorlice
tel.: (0-18) 353-52-80
tel. kom.: 690-033-113
e-mail: gorlice@zhp.pl
nr konta: 89 1240 5110 1111 0000 5204 1680

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Krakowska
ul. Karmelicka 31
31-131 Kraków
NIP: 676-234-15-99

Poczta:
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie gorlice.zhp.pl:
poczta.gorlice.zhp.pl
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie zhp.pl:
poczta.zhp.net.pl

Śledź nas na:
Hufiec ZHP Gorlice na Facebook Facebook Hufiec ZHP Gorlice na Instagram Instagram

Za administrację stroną Hufca ZHP Gorlice odpowiada Zespół Promocjipromocja@gorlice.zhp.pl