Kurs zastępowych i przybocznych – podsumowanie

Zespół Promocji Hufca
23 listopada 2017

W niedzielę zakończył się kurs zastępowych i przybocznych realizowany przez Zespół Kadry Kształcącej „Horyzont” w ramach Akademii Rekrutów 2017.

Możemy z dumą stwierdzić, że na 13 uczestników patent zastępowego otrzymało 11, a patent przybocznego uzyskali wszyscy z trójki kursantów.

W ramach dwóch zjazdów kursowych (14-16 X, 17-19 XI) uczestnicy wzięli udział w zajęciach poświęconych m.in. warsztatowi metodycznemu, planowaniu pracy, symbolice i historii ZHP, obrzędowości oraz technikom harcerskim. Ponad to niezwykle wartościowy był czas poświęcony na indywidualne rozmowy z kadrą kursu oraz śpiewogranie.

Wszystkim uczestnikom kursu dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w kontynuowaniu oraz podejmowaniu służby w drużynach.

Podziękowania kierujemy również w stronę komendantki kursu phm. Agnieszki Brągiel HO, dzięki której kurs się odbył, oboźnego dh Krzysztofa Baniaka HO oraz wszystkich, którzy prowadzili zajęcia i przyczynili się do ogólnego sukcesu.

Na szczególną uwagę zasługują osoby, które kurs ukończyły z wyróżnieniem, są nimi:

  1. Dh. Katarzyna Zych, która wyróżnienie w kursie przybocznych otrzymała za niezwykle dojrzałą i wybijającą się postawę, zaangażowanie w pracę na kursie oraz budowanie pozytywnej atmosfery
  2. Dh. Kinga Deda, która dostała patent zastępowego z wyróżnieniem jako gratyfikację za duży postęp w pracy, aktywny udział w zajęciach oraz prezentowanie sobą postawy godnej zastępowej
  3. Dh Kamil Gryboś, który wraz z patentem zastępowego otrzymał nagrodę kadry kursu jako docenienie jego ogromnego wkładu w zajęcia i postawy godnej naśladowania

Najlepszym serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia na kolejnym kursie szczebel wyżej!


biały

Komenda Hufca ZHP Gorlice:
ul. Biecka 9B
38-300 Gorlice
tel.: (0-18) 353-52-80
tel. kom.: 690-033-113
e-mail: gorlice@zhp.pl
nr konta: 89 1240 5110 1111 0000 5204 1680

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Krakowska
ul. Karmelicka 31
31-131 Kraków
NIP: 676-234-15-99

Poczta:
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie gorlice.zhp.pl:
poczta.gorlice.zhp.pl
Dostęp do skrzynki e-mail w domenie zhp.pl:
poczta.zhp.net.pl

Śledź nas na:
Hufiec ZHP Gorlice na Facebook Facebook Hufiec ZHP Gorlice na Instagram Instagram

Za administrację stroną Hufca ZHP Gorlice odpowiada Zespół Promocjipromocja@gorlice.zhp.pl