Coroczny Biwak 18. DSH „Feniks”

1 lipca 2016

To już tradycja, że każdy biwak naszej drużyny jest jeszcze lepszy od poprzedniego. Pomimo wysoko ustawionej poprzeczki, nie zawiedliśmy się- będziemy wspominać ten biwak co najmniej do przyszłego roku.
Członkowie 18. Drużyny Starszoharcerskiej „Feniks” w Bieczu spędzili razem ostatni weekend czerwca (24 – 26 czerwca 2016 r.) biwakując pod namiotami. Pogoda nas nie zawiodła – mieliśmy aż za dużo słońca.  Rozpoczęliśmy w piątek w Binarowej i większą część czasu poświęciliśmy na organizowanie obozowiska. W sobotę przyszła pora na odrobinę aktywności- po porannej rozgrzewce i apelu ruszyliśmy na krótką grę terenową. Przedobiednią sjestę przerwała nam mała wodna bitwa, ale chyba nikt nie miał nic przeciwko temu, żeby się trochę ochłodzić 😀 Szczególnie, że zaraz po niej można było się najeść pysznym obiadem. Po południu przyszła pora na kolejny wypad w teren i sprawdzian kreatywności i umiejętności uczestników. A wieczorem, już na spokojnie, zasiedliśmy razem przy ognisku, żeby zastanawiać się wspólnie nad słowami Roberta Baden-Powella. To był również pamiętny wieczór dla druha Jerzego i druhny Wiktorii, którzy otrzymali barwy naszej drużyny- serdecznie im gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za udział oraz pomoc w organizacji biwaku. Mamy nadzieję, że będziemy go jeszcze długo wspominać, a za rok koniecznie powtórzymy 😉

Zapraszamy do oglądnięcia krótkiej galerii z tego wydarzenia 🙂